توسعه-تولید-اتوبوس،-کامیون-و-کشنده-با-همکاری-گروه-بهمن.مسترکاردان

توسعه تولید اتوبوس، کامیون و کشنده با همکاری گروه بهمن

قصد داریم تولید اتوبوس، کامیون و کشنده در استان گسترش یابد و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

استاندار آذربایجان‌شرقی در نشست مشترک با مدیران گروه بهمن گفت: اراده داریم تا اتوبوس، کامیون و کشنده در استان افزایش تولید شود و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد.» استاندار آذربایجان‌شرقی و مدیران ارشد گروه بهمن طی نشستی مشترک درباره اقدامات توسعه‌ای بهمن و استفاده از پتانسیل‌های این گروه در استان به گفت‌وگو پرداختند.

زین‌العابدین رضوی‌خرم در این نشست گفت: حضور گروه بهمن در استان باید به گونه‌ای باشد که باعث توسعه صنعت آذربایجان شرقی شود.» وی افزود: « قصد داریک تولید اتوبوس، کامیون و کشنده در استان گسترش یابد و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

عابدین‌خرم با تاکید بر اینکه آذربایجان‌شرقی می‌تواند با کمک گروه بهمن به سه تولیدکننده برتر خودرو در کشور تبدیل شود، اضافه کرد: دولت از حرکت در مسیر تولید خودروهای تجاری حمایت خواهد کرد. در این دیدار بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن گزارشی از توسعه این گروه در آذربایجان‌شرقی داد و خواستار حمایت‌های منطقه‌ای به منظور توسعه گروه بهمن شد. در پایان جمشید ایمان، رئیس هیات‌مدیره گروه بهمن تاکید کرد برای توسعه، تامین سرمایه نیاز است. در استان توجه و نگاه ویژه به تولید هم اکنون وجود دارد و این موضع هرچه بیشتر رواج یابد، بخش خصوصی تمایل بیشتری به توسعه و فعالیت پیدا می‌کند.

هزینه-نصب-پلاک-بر-روی-خودروهای-صفر-اعلام-شد.مسترکاردان
هزینه نصب پلاک بر روی خودروهای صفر اعلام شد
مطلب قبل
دستگاه‌های-امنیتی-تحت-امر-دادستان-باید-مافیای-خودرو-را-کشف-کنند.مسترکاردان
دستگاه‌های امنیتی تحت امر دادستان باید مافیای خودرو را کشف کنند
مطلب بعد

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های لازم علامت گذاری شده اند *