جان-باختن-۲-نفر-و-مصدومیت-۱۰-تن-در-تصادف-دو-خودرو.مسترکاردان

جان باختن ۲ نفر و مصدومیت ۱۰ تن در تصادف دو خودرو

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصادف جانباختن ۲ نفر و مصدومیت ۱۰ تن در پی تصادف دو خودرو خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ٢٣:٢۶ شب گذشته(دوشنبه شب) یک مورد حادثه تصادف بین دو دستگاه خودرو، در مسیر جنوب به شمال آزاد راه تهران-قم، تقریبا در محدوده ١٠ کیلومتری عوارضی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که دو ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل مشاهده کردند که دو دستگاه خودرو پژو ۴٠۵ و سمند با یکدیگر برخورد کرده‌اند. راننده سمند حال خوبی داشت و اعلام می کرد که خودرو سرنشین دیگری نداشته است؛ اما ظاهراً داخل خودرو پژو، ١٢ نفر سرنشین حضور داشتند که پیش از رسیدن آتش نشانان همه سرنشینان خارج شده بودند و فقط راننده که مردی حدودا ۶٠ ساله به نظر می رسید در خودرو محبوس شده بود. ایربگ های خودرو عمل کرده بود اما راننده محبوس بود و آسیب زیادی دیده بود.

ملکی گفت: آتش نشانان عملیات رهاسازی را آغاز کردند و راننده پژو ۴٠۵ را از خودرو خارج کردند اما مشخص شد وی جان خود را از دست داده است. ١١ نفر دیگر نیز همگی تابعیت افغان داشتند، شامل سه زن و هشت مرد بودند که از میان آنها چهار نفر کودک بودند.

از میان سرنشینان نیز یک نفر جان خود را از دست داده بود و سایر افراد مصدومیت شدیدی داشتند.

وی افزود: همه افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. در نهایت مشخص شد دو تن جان خود را از دست داده‌ و ۱۰ نفر دچار مصدومیت شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: در پی این تصادف، ترافیک نسبتا سنگینی ایجاد شده بود که با پایان عملیات، خودرو ها به محل امن منتقل شدند و معبر بازگشایی شد. عملیات ساعت ۱:۱۸ بامداد روز جاری به پایان رسید.

منبع خبر: ایسنا

مرگ-۲۰۲-تن-در-حوادث-ترافیکی-۵-روزه-از-طرح-نوروزی.مسترکاردان
مرگ ۲۰۲ تن در حوادث ترافیکی ۵ روزه از طرح نوروزی
مطلب قبل
ماجرای-پیامک-تشویقی-پلیس-به-رانندگان-چه-بود.مسترکاردان
ماجرای پیامک تشویقی پلیس به رانندگان چه بود؟
مطلب بعد

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های لازم علامت گذاری شده اند *