سرپرست-دفتر-صنایع-خودرو-وزارت-صمت-منصوب-شد.مسترکاردان

سرپرست دفتر صنایع خودرو وزارت صمت منصوب شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی عبدالله توکلی لاریجانی را که پیش از این حوزه‌های مختلف این صنعت فعالیت داشته و دانش‌آموخته و آشنا با این صنعت است، به سمتِ سرپرستی دفتر صنایع خودرو سازمان مذکور (وزارت صنعت، معدن و تجارت) منصوب کرد.

سیدرضا فاطمی امین در این حکم انتصاب خطاب به عبدالله توکلی لاهیجانی آورده است:

“بنا به پیشنهاد معاون محترم صنایع حمل‌ونقل و نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی، در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.توفیق جنابعالی را از خداوند علیم و حکیم و حضرت ولی عصر (روحی فداه) خواستارم.”

عبدالله توکلی لاهیجانی، دانش آموخته مهندسی خودرو در مقطع دکتری از دانشگاه علم‌وصنعت ایران و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی) از دانشگاه صنعتی شریف است.

رئیس هیأت مدیره شرکت جامع تحقیق و توسعه فناوری‌های خودرو (جتکو)، مشاور طراحی، تحقیقات و توسعه محصول و مدیر پروژه خودروی اقتصادی کم‌مصرف در گروه صنعتی ایران‌خودرو، معاونت مهندسی و طراحی خودرو و همچنین مدیریت پروژه‌های متعدد طراحی توسعه محصول نظیر مگاپلتفرم سایپا، وانت ۱۵۱، X۱۰۰ یورو ۴، SR – پارس تندر (فیس لیفت تندر ۹۰) و … در مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو گروه خودروسازی سایپا، از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی توکلی لاهیجانی بوده است.

لازم به ذکر است که تا پیش از این، سهیل معمارباشی در جایگاه مدیرکل صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت در راس کار بوده اشت.

اثرگذاری-۹۱-درصدی-مراکز-معاینه-فنی-در-بهبود-عملکرد-خودروها.مسترکاردان
اثرگذاری ۹۱ درصدی مراکز معاینه فنی در بهبود عملکرد خودروها
مطلب قبل
سهمیه-بنزین-نوروزی-منتفی-است.مسترکاردان
سهمیه بنزین نوروزی منتفی است
مطلب بعد

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های لازم علامت گذاری شده اند *